Get Adobe Flash player

Свіжі новини:

Княгиня України 2017 фотозвіт
Весна - час нових надій, пробудження природи, тепла і яскравих фарб. І хоча зима ще не ...

23 грудня відгримів Гранд Фінал XII  Національного конкурсу краси «Княгиня України» 2017 !!!
Днями  в древньому місті Чернігів, схили якого пам'ятають і ті давні часи, і тих князів та ...

Состоялся конкурс красоты
13 февраля в зале Кировоградской областной филармонии состоялся финал регионального конкурса красоты «Княгиня Кировоградщины 2018». Организатор ...

Поділися з іншими

AddThis Social Bookmark Button

Святий Миколай відкрив голосування!

16370809glavne

Від щирого серця вітємо всіх з Днем Святого Миколая! Нехай це свято вселить в нас любов і надихне на добрі справи і милосердя, нехай подарує нам віру у виконання наших найзаповітніших бажань! Нехай прийде в кожен дім Господь і наповнить наші серця радістю за молитвами Святого Миколая!

Святий Миколай відкриває голосування на нашому сайті http://kniaginia.com/vote та запрошує Вас прийняти участь в голосуванні й допомогти обрати Княгиню Інтернет України 2017, Титул та корону буде вручено на мега фіналі,який відбудеться вже зовсім скоро -  23 грудня в м. Чернігів, в Драмтеатрі ім. Т.Г. Шевченко.

Голосування триватиме до 22 грудня і о 20:00 воно буде завершено. Тарас Петриненко привітає переможницю на сцені. Також будуть вітання від зірок вітчизняного шоу бізнесу, подарунки від партнерів конкурсу. Тож не гайте часу та обирайе свою переможницю на нашому онлайн голосуванні.

Сайт: http://kniaginia.com

 

Пошук по сайту:

Ми в мережі:

facebook logo  Вконтакте 

Наші партнери:

show-time

 

fresh

 

samie-krasivue