af fin29

Вітаємо, друзі, дорогі Княгині, партнери, які виявили бажання взяти участь в XV ювілейному Національному конкурсі краси «Княгиня України 2021». Дякуємо, за титанічну роботу модельним агентствам в регіонах, які протягом 15 років з нами. Спасибі батькам, рідним за вашу повагу та підтримку конкурсанткам, без вас важко було б стільки років робити молодіжний проект, який з кожним роком набирає обертів.

IMG 8288

Біль та тривога в кожного з нас в серці зараз, адже хвороба COVID-19 не  зупиняється, на жаль. Вона проникає у всі сфери нашого життя, не обираючи між політиками чи студентами, дітьми та дорослими, не обирає країни, президента чи депутата, тому бережіть себе. А ми повідомляємо, що конкурс відбудеться 18 грудня  і наші берегині зможуть продовжити шлях до перемоги в «Княгиня України 2021».

IMG 7438 1

IMG 7542 1

IMG 8152

IMG 8288 3

IMG 8212

Ми раді, що знову літають літаки, ми будемо обійматися при зустрічах, як раніше збиратимемося великими компаніями, не будемо відчувати небезпеку. Чернігів, зустрічай переможниць регіональних конкурсів «Княгиня України 2021». Раніше ми переносили конкурс, а тепер підтверджуємо дату - 18 грудня Ми разом з Вами обиратимемо найкращу з кращих, яка прославлятиме Україну за її межами, ми гарантуємо прекрасний настрій, незабутню атмосферу свята. З нетерпінням чекаємо зустрічі, - щиро Ваш, О. Главацький.

luviton
Сайт: http://kniaginia.com