IMG 7468 1

Вітаємо, друзі, дорогі Княгині, партнери, які виявили бажання взяти участь в XV ювілейному Національному конкурсі краси «Княгиня України 2020». Дякуємо, за титанічну роботу модельним агентствам в регіонах, які протягом 15 років з нами. Спасибі батькам, рідним за вашу повагу та підтримку конкурсанткам, без вас важко було б стільки років робити молодіжний проект, який з кожним роком набирає обертів.

Біль та тривога в кожного з нас в серці зараз, адже хвороба COVID-19 не  зупиняється, на жаль. Вона проникає у всі сфери нашого життя, не обираючи між політиками чи студентами, дітьми та дорослими, не обирає країни, президента чи депутата. Тому в цілях вашої та нашої безпеки ми повідомляємо, що конкурс переноситься з 17 жовтня на 19 грудня, ближче до цього часу ми повідомимо деталі. Сподіваємося, що ситуація стабілізується, і наші берегині роду зможуть продовжити шлях до перемоги в «Княгиня України 2020».

Дякуємо, усім, хто долучається до проведення конкурсу: партнерам, меценатам, журналістам, фотографам, відеооператорам, візажистам, перукарям, а також міському голові  Чернігова - В. Атрошенку, який завжди допомагає в проведенні таких молодіжних проектів, а красиве, історичне місто надихає нас своєю архітектурою, мальовничістю природи, комфортністю, завжди відчувається міцна, турботлива рука господаря.

IMG 7438 1

IMG 7542 1

IMG 7723

Усі, хто збирався на конкурс краси «Княгиня України 2020», ми повідомляємо, що запрошення залишається в силі. Тому, шановні члени журі, депутати, дипломати, почесні гості, ми сподіваємося, що все ж таки ми зустрінемося на День Св. Миколая, і знову буде лунати українська музика.

 IMG 9462 fon

  • Я вірю, що повернеться час, коли безперешкодно літатимуть літаки, ми будемо обійматися при зустрічах, як раніше збиратимемося великими компаніями, не будемо відчувати небезпеку. Чернігів, зустрічай переможниць регіональних конкурсів «Княгиня України 2020». У день Св. Миколая, ми разом з вами обиратимемо найкращу з кращих, яка прославлятиме Україну за її межами, ми гарантуємо прекрасний настрій, незабутню атмосферу свята. З нетерпінням чекаємо зустрічі, - щиро Ваш, О. Главацький.
 
15 жовтня святкуватиме свій День народження Генеральний продюсер національного конкурсу краси «Княгиня України 2020» Олександр Главацький. Прес-служба конкурсу щиро вітає Олександра з наступаючим Днем народження! Ми бажаємо Вам міцного здоров'я, сімейного благополуччя, мирного неба над головою, успіхів в роботі та та підкорювати нові вершини в модельній сфері та прослявляти красу українських красунь на весь світ!
8
Сайт: http://kniaginia.com