5C7A0407

Рівно рік тому Неперевершені, красиві, молоді, запальні, чарівні – все це учасниць гранд-фіналу конкурсу краси Княгиня України-2019! За відповідний титул і головний приз у 50 тисяч гривень в Чернігові змагалися двадцять одна наймиловидніша дівчина. Вони – кращі із кращих, і вже по-своєму переможниці, оскільки бажаючих потрапити на Княгиню України-2019 було більше тисячі.

Конкурсантки-фіналістки приїхали із різних куточків нашої країни, як зі Львова, так і з підконтрольної частини Донбасу, як з Одеси, так і з Києва. Звісно ж, серед учасниць вже 14-го за рахунком конкурсу краси були й найкрасивіші чернігівки. Давайте пригадаємо як це було.
5C7A9147
Сіверський край на найголовнішому конкурсі краси країни представляли одразу три учасниці: Анна Жмурко, Марина Зайцева та Олександра Зазимко. До слова, Представниця Одеси сама родом з Чернігова.
Перед початком конкурсу вдалося поспілкуватися з Анною Жмурко:
- Цей конкурс для мене – можливість спробувати нове для мене. У мене насправді є одне направлення – спорт. До речі, я – Майстер спорту України. Втім, завдяки цьому конкурсу бажаю максимально розкрити свою жіночність, також відчути феєрію гарних емоцій, і, звісно, урізноманітніти своє життя. Хоча паралельно із цим готуюсь до Олімпійських ігор у Токіо. Та зайняття спортом не стало завадою для отримання титулу Княгинею Чернігівщини-2019. Щодо цього конкурсу – то буду самою собою і не буду здаватися. Це моє життєве кредо.
5C7A9253
До речі, забігаючи наперед, наші чернігівські красуні – серед переможниць конкурсу. Та, поговоримо, власне, про нього самого. Генпродюсер конкурсу, заслужений діяч естрадного мистецтва, шоумен Олександр Главацький обіцяв, що Княгиня України-2019 буде неймовірно потужним та яскравим конкурсом. І це йому вдалося. Незмінним ведучим конкурсу, який встигав ще й заспівати для глядача і підтримати дівчат на сцені - Дмитро Коляденко. Розважати публіку між виходами дівчат допомагали чернігівський гурт «Конфеті», група «Кокос», Заслужена Артистка України Ірина Шабан, співачки Валентина Яремчук та Анна Жуліна, а також хедлайнер змагання краси й чарівності – Alyosha. Не дивно, що під час виступів такої плеяди українських зірок присутні у залі танцювали, співали, й вибухали оплесками. До речі, Дмитру Коляденко на стільки сподобались танці однієї пари із зали, що він особисто вручив їм пам’ятний подарунок. 
5C7A9735
Щодо виступів, то слід наголосити на приємному факті: разом із іменитими зірками виступали й дітки у яскравих костюмах гурту «Конфеті». Було приємно чути зі сцени дитячий спів про добро й любов, бачити, як малеча тримає високу планку організації конкурсу.
Та про саме змагання чарівності й краси: вельмишановних суддів конкурсу Княгиня України-2019 було цьогоріч безпрецедентно багато. Серед них: Народний депутат від «Слуги народу» Павло Мельник, представниця Верховного суду Оксана Попова, керівниця апарату Шевченківського райсуду Києва Марина Марчук, вже згадана Заслужена артистка України Ірина Шабан, директор модельного агенства «Дефіле Моделс Сити» Яніта Мушинська, директор фітнес-клубу «Кислород» Юрій Рудич. До – речі, безкоштовні сертифікати саме до цього храму краси й здоров’я були розіграні між відвідувачами конкурсу. Їх особисто вручив Дмитро Коляденко. 
5C7A9716
Та про саме змагання чарівності й краси: вельмишановних суддів конкурсу Княгиня України-2019 було цьогоріч безпрецедентно багато. Серед них: Народний депутат від «Слуги народу» Павло Мельник, представниця Верховного суду Оксана Попова, керівниця апарату Шевченківського райсуду Києва Марина Марчук, вже згадана Заслужена артистка України Ірина Шабан, директор модельного агенства «Дефіле Моделс Сити» Яніта Мушинська, директор фітнес-клубу «Кислород» Юрій Рудич. До – речі, безкоштовні сертифікати саме до цього храму краси й здоров’я були розіграні між відвідувачами конкурсу. Їх особисто вручив Дмитро Коляденко.
Окремо слід згадати про присутню Віце-президент інституту дипломатії та міжнародного партнерства, виконавчого директора ВО організації роботодавців, санітарно-оздоровчих закладів, засновницю журналу LuckyUkraine Олеся Тарасенко. За її плечима – багато успішно реалізованих культурних, соціальних, благодійних проектів, увійшла до рейтингу «10 жінок Київщини», «Успішні жінки України», має ряд національних премій і нагород. 
photo 20
Та крім статусних суддів конкурсу у залі були присутні й Народний депутат Андрій Стреханський, помічники Парламентарів, депутати міського й обласного рівня, у тому числі й із столиці, представник Торго-промислової палати України у Південній Америці Едуард Ефименко, спортсмени, у тому числі й футболісти, громадські діячі, учасниці конкурсів краси минулих років, почесні гості зі світу fashion, із Ізраілю, Америки, Японії, Китаю, Індії, служителі «пера». 
Але найголовніші – це дівчата-конкурсантки, заради яких й організували національний конкурс краси. Він складався із 4 виходів дівчаток, які переплітались із інтелектуальної частиною конкурсу, а також виступами українських зірок шоу-бізнесу.
photo 19
Дівчата сміливо позували у будь-якому вбранні, намагаючись не повторювати рухи, щоб вигідніше підкреслити власний «лук» та свою індивідуальність. Красу конкурсанток підкреслили візажисти-стилісти авторської студії Натальї Данильченко; над зачісками працювали стиліст Наталія Бородай, а також майстри Вищого училища побутового обслуговування.
Ремарка – учасниць із інших міст України гостинно прийняв готель «Україна». Смачні пригощання забезпечив гриль-паб «Сенатор».
photo 4
Та повернемося на сам конкурс. І перший вихід-представлення був якраз вихід у етнічних костюмах та квіткових головних прикрасах. Дизайн-модельер – Наталія Дацко, дизайн аксесуарів – Тетяна Губа. У цій частині конкурсу дівчатам довелось не тільки демонструвати вбрання, а й цікаво подати себе, розповісти про свої хобі, досягнення, бажання. Зі сцени лунала інформація і про солідний досвід у модельному бізнесі, і бажання бути учасницею Олімпійських ігор, реалізувати себе як бізнесмена та благодійника.
photo 7
Другий вихід був у образі «Брутальна романтика». Вбрання створені завдяки колаборації талановитійших дизайнерів: керівниці дизайн-ателье Elesel Світлани Літвінової, дизайнер-модельера Наталії Дацко і дизайнера аксесуарів Тетяни Губи. «Лук» виявився напрчуд вдалий не тільки для дефіле, а й для інтелектуального конкурсу: дівчата відповідали на питання ведучого та глядацького залу. Вони, до речі, були різносторонні щодо особистого життя, досягнень власних суспільних поглядів, стосовно патріотизму і… Математики. Дівчата гідно й цікаво відповідали на питання, вказуючи про важливість цінування власної країни, миру і необхідності у самореалізації кожного члена громадянського суспільства.
5C7A0019
Перед підбиттям підсумків дівчата виходили на сцену ще двічі: у синіх обтягуючих купальниках, які вдало підкреслювали їх жіночність та красу тіла, а також у вечірніх сукнях, які сміливо можна надягати на світський раут серед найвищих персон світу. Дівчата не соромились і максимально сміливо демонстрували суддям та глядачам переваги власної красиЩодо результатів конкурсу, то, окрім головного титулу – Княгиня України-2019 судді конкурсу визначилися із 4-ма Віце-Княгинями, а також із переможницями у різних номінаціях. Всього на конкурсі було 16 призових місць, а, отже, 16 стрічок, дипломів та корон. Переможницям-Княгиням корони вручав особисто Олександр Главацький на сцені академічного театру імені Шевченка під тріумфальну музику та блиски конфеті.  
5C7A0308
Так, Княгинею глядацьких симпатій стала конкурсантка №3 Марина Зайцева. Ось що вона відчувала, отримавши цей титул:
- Емоції радості, задоволення. Як для першої моєї участі у подібному конкурсі цей результат дуже гарний – мене вибрав глядач. Це дуже приємно.
А ось учасниці із Чернігова під №7 Олександра Зазімко зовсім трішки не вистачило до перемоги: вона стала Першою Віце-Княгинею України-2019. Перемога, як і голвоний грошовий приз (нагадаємо, що це – 50 000 грн) дістався столичній конкурсантці, 25-річній Катерині Майілі. Вона поділилася власними враженнями:
- Мене переповнюють емоції радості, блаженства, щастя! Я ще не до кінця зрозуміла, що перемогла, по-троху звикаю до цієї думки. Це непередаваємі емоції. Взагалі хочу подякувати усім, хто мене підтримував, хто за мене вболівав. Щодо грошового призу, то частину витрачу на своїх молодших сестричок, а частину – на діток, які потребують допомоги.
5C7A0335
Щодо трійки лідерів, то Віце-топ  Княгинею України стала учасниця під номером 2 із Миколаєва Інна Саларьова. А почесною Княгинею України -  Юлія Сікорська із Вінниці.
Всі учасниці отримали квіти від «Квіткової планети». Цінні подарунки, а саме – побутову техніку, красуні отримали і від компанії «Saturn». Крім цього, всі учасниці запрошені на конкурс Міс Принцеса України – 2020. Народний кастинг розпочнеться 30 травня. Призовий фонд 300 000 грн.
photo 1
Оголошуємо повний список титулів:
1). КНЯГИНЯ України 2019 №10 - Майіла Катаріна м. Київ
2). Почесна Княгиня України 2019 №1 - Сікорська Юлія м. Вінниця
3). Віце ТОП КНЯГИНЯ УКРАЇНИ 2019 №2 - Саларёва Інна м. Миколаїв
4). I Віце Княгиня Україні2019 №7 - Зазимко Олександра м. Чернігів
5). II Віце Княгиня України 2019 №15 - Баранецький Оксана м. Івано-Франківськ
6). III Віце Княгиня України 2019 №20 - Головей Анастасія м. Одеса
7). IV Віце Княгиня України 2019 №14 - Савельєва Уляна м. Дніпро
8). Княгиня Глядацькіх симпатій України 2019 №3 - Зайцева Маріна м. Чернігів
9). Княгиня Фото України 2019 №8 - Крочак Лідія м. Львів
10). Княгиня Топ-Модель України 2019 №19 - Кам'янчін Оксана м. Львів
11). Княгиня Елегантність України 2019 №4 Онищенко Юлія м. Харків
12). Княгіня Інтернет України 2019 №21 - Белькова Інна м. Київ
13). Княгіня Чарівність України 2019 № 11 - Дануца Юлія м. Кропивницький
14). Княгиня Дружба України 2019 №13 - Мізевіч Аліна м. Суми
15). Княгиня Алекс України 2019 № 6 - Кожома Крістіна м. Київ
16). Княгиня Алекс України 2019 № 9 - Шевчук Моніка м. Коломія
17). Княгиня Спорт України 2019 №16 - Жмурко Ганна м. Чернігів
18). Княгіня Спорт України 2019 №17 - Іванець Вікторія м. Одеса
19). Княгіня Посмішка України 2019 №5 - Рибалкін Софія м. Запоріжжя
20). Княгиня Благодійності України 2019 № 18 - Подтікан Крістіна м. Київ
21). Княгіня Стиль України 2019 №12 - Мурган Юлія м. Тернопіль
Член журі Марина Марсук поділилася враженнями від проведеного конкурсу:
- Конкурс «Княгиня України 2019» справив незабутнє враження! Це був справжній конкурс краси - краси осіб, тіл, нарядів і музики. На особливу увагу заслуговує організація конкурсу! Це і талановитий, креативний і дотепний Ведучий - шоумен Дмитро Коляденко, який не тільки майстерно розважав усіх присутніх, створюючи відмінний настрій, а й підтримував і допомагав конкурсанткам впоратися з деякою сором'язливістю і невпевненістю. Співачка Альоша, яка була хедлайнером конкурсу, в черговий раз вразила силою голосу і красою своїх пісень і душі. Безсумнівним відкриттям для мене стала виконавиця Аліна Жулина - яскрава і талановита співачка з розумним репертуаром. Ну і безумовно здивував і вразив продюсер цього конкурсу - Олександр Главацький, який особисто, а часом і самостійно приймав гостей і членів журі, розсаджував, організовував фотозйомку, гідно представляв всіх, хто допомагав у підготовці та проведенні такого масштабного заходу, а також підтримував всіх конкурсанток. Виконана Олександром Главацький робота гідна величезної поваги і захоплення! І звичайно ж самі учасниці конкурсу залишили про себе найкращі враження і ще раз довели, що українки можуть похвалитися не тільки своєю красою, а й розумом і талантом! Такого яскравого на емоції і барвистого конкурсу в моєму житті ще не було! Дякую від душі за надану можливість бути присутнім і оцінювати!  
5C7A0401
Особисто Олександру Главацькому за отриману бурю приємних емоцій подякувала Княгиня України-2018 Таісія Головко:
- Конкурс пройшов чудово, на вищому рівні, порадував виступ відомих артистів. Я дуже задоволена фіналом конкурсу, і що моя особиста думка співпала практично з усіма членами журі, і одноголосно була обрана переможниця! За минулий рік мого титулу я побувала на конкурсі міс Європа в Румунії, де увійшла в топ фіналістів, брала участь в показах іменитих дизайнерів Fashion tv проектах, мене часто запрошують в журі всеукраїнських конкурсів краси, в цьому році мені довелося побувати в журі конкурсу Принцеса України і Photomodel of Universe Ukraine, також статус Княгині України  допоміг в просуванні мого власного організаційного проекту в сфері beauty індустрії. Цей рік для мене був повний емоцій, нових знайомств і кар'єрного зростання. Спасибі всім організатором і продюсеру конкурсу Олександру Главацькому!
IMG 4200
У той же час генпродюсер конкурсу Княгиня України-2019 Олександр Главацький дякує всім, хто долучився до організації та підтримки fashion-змагання, у тому числі й чернігівському меру Владиславу Атрошенко, салону «Katarina», дизайн-студії «Зима-Літо», модельному агенству «Defile Models' City», творчому об’єднанню «Академія Зірок». 
Та розслаблятися після проведеного конкурсу краси не планують. Адже наступного року Княгиня України святкуватиме ювілей – 15 років. А це повинно бути ще більше видовище, і ще яскравіший конкурс, який хотілося б провести також у Чернігові. До речі, про це вже говорили й присутні на fashion-зустрічі: гості міста просто закохалися у історичність міста, його чистоту, блиск, красу, рівні дороги. Й особливо що відмічали найперше – це унікальний в'їзд до міста (мова про Катериненську церкву, яка величаво зустрічає та проводжає людей). Тож сподіваємося, що наступного року Чернігів гостинно відкриє свої двері для ювілейного параду краси та чарівності, конкурсу Княгиня України-2020!
 uDbGhbvfo
5C7A0411
5C7A0430
5C7A0435
5C7A04665C7A91535C7A93125C7A97015C7A97245C7A98575C7A9878photo 0photo 2
photo 3
photo 12
photo 17photo 18 
Джерело: gorod.cn.ua