KNIAGYNA UKR
Саме 14 грудня о 19:00, у Чернігівському драмтеатрі пройде гранд фінал національного конкурсу краси «Княгиня України 2019».
На сцені драмтеатру вас зустрінуть неповторний Діма Коляденко разом з чернігівським гуртом Конфеті

а також хедлайнер цього вечору – Alyosha.
Саме вони своїми хітами та захоплюючим шоу будуть запалювати на цьогорічному національному конкурсі краси «Княгиня України». Також для вас співатимуть запальні ULA, Ірина Шабан
та Валентина Яремчук!
Сам конкурс краси «Княгиня України» проводиться вже 14-й рік поспіль та має свої традиції, наприклад проведення більшості фіналів проєкту саме в Чернігові.
Участь в ньому прийматимуть 20 дівчат, які перемогли у своїх відбіркових регіональних конкурсах, а тепер хочуть поборотись за головну корону Княгині України. Вони представлятимуть такі міста як Львів, Запоріжжя, Харків, Луцьк, Вінниця, Житомир, Суми, Полтава, Тернопіль, Чернівці, ну і звісно місто легенд – Чернігів.
Конкурсантки розіграють між собою одразу 10 корон, одна з яких стане найвагомішою, адже її отримає «Княгиня України 2019». Окрім корони переможниця цьогорічного конкурсу отримає приз – 50 000 грн.
У боротьбі за головний приз конкурсу на дівчат очікує кілька виходів, зокрема в коктейльних платтях та купальниках, а також інтелектуальний конкурс із запитаннями від зіркового ведучого Діми Коляденка та глядацького залу. Адже кожен бажаючий зможе задати красуням своє життєве питання, яке, в свою чергу, не має стосуватись політики або релігії, бо «Княгиня України» - це перш за все свято краси.
Зауважимо, що цей конкурс є для дівчат повністю безкоштовним. Їх п’ятиденне проживання у Чернігові в готелі «Україна», екскурсії містом, харчуванням, макіяж та укладка зачісок – все це за рахунок організаторів та партнерів конкурсу.  Також одним із головних та багаторічних партнерів «Княгині України» є компанія Saturn, від якої переможниця конкурсу отримає цінний подарунок.

До речі, щодо партнерів та тих хто завжди поряд і може підставити своє плече.
Конкурс відбувається за підтримки міського голови Чернігова Владислава Атрошенка, якому за розуміння та посильну допомогу в організації проекту, особисто вдячний генеральний продюсер конкурсу Олександр Главацький.
А ось коли «Княгиню України 2019» вже буде обрано, свято не закінчиться, адже всіх учасниць чекають на After-Party в Senator Grill House, де у невимушеній атмосфері продовжиться яскраве та незабутнє шоу. На незабутнє свято запрошує заслужений діяч естрадного мистецтва, незмінний та успішний генеральний продюсер національного конкурсу краси «Княгиня України» Олександр Главацький.
- Чернігівці, ми чекаємо на вас, адже ви, той самий ідеальний глядач, для якого хочеться робити такі неймовірно потужні та яскраві конкурси краси. До зустрічі 14 грудня! – сказав ген продюсер національного конкурсу краси «Княгиня України» Олександр Главацький.

Каса: (0462) 77-44-80 (з 11:00 до 19:00, окрім понеділка)

➡Замовлення квитків: ☎ (0462) 931-821, 675-280.

➡КВИТКИ В КАСІ ДРАМТЕАТРУ від 60 грн❗️

Онлайн-продаж: https://concert.ua/uk/booking/knjaginja-ukrayini-chernigiv/
 
Джерело: https://www.gorod.cn.ua