1643314040949795

У чернігівському драмтеатрі 18 грудня відгримів ювілейний XV гранд фінал Національного конкурсу краси «Княгиня України 2021». Чернігів - славетне місто, про здобуття якого мріяли вельможні  князі, литовці, поляки, росіяни і, навіть, кримські татари. Саме тут, в історичному місті, місті легенд та архітектури часів Київської Русі відбулося нагородження княгині України. Краса міста, чистота вулиць, освітлення, впорядкованість кожного куточка свідчить про те, що Чернігів має справжнього господаря, а викладена бруківка перед драмтеатром, ніби українська вишивка, свідчить про патріотизм міста, про любов до українського. Тут відчувається дух старого міста із присмаком сучасності, адже мер міста дбає про комфорт жителів завчасно, навіть товстий шар снігу не став на заваді ні роботі мешканців, ні  транспорту, адже сучасна техніка з прибирання та посипання доріг виїхала вчасно та подбала про те, щоб звернень у травмпункти було якомога менше. Це той приклад, коли мер міста керує злагоджено та професійно. 

CC7K6601

У передсвятковий день на сцені за 10 титулів, корону переможниці та грошовий приз боролися 20 незрівнянних княгинь зі всієї України. Призовий фонд конкурсу 100000 грн. Національний конкурс краси «Княгиня України» – один із небагатьох, участь в якому абсолютно безкоштовна для учасниць. Оскільки конкурс є ювілейним, то рішенням оргкомітету було вирішено додати титул "Княгиня 15 річчя України", його, за цьогорічними правилами, могла отримати як одна з фіналісток, так і переможниці попередніх років, які були запрошені на свято. У зв’язку з тим, що конкурс не проводився минулого року через корона вірус, одна із красунь отримала титул "Княгиня України 2020".

CC7K8850

Kniaginya 957

На мега фінал було запрошено 100 почесних гостей з Києва, Посол з Бельгії в Україні Алекс Ленартс, представники з Дубаю, народний депутат України П. Мельник та А. Стрихальський, О. Тарасенко – засновниця 1-го   блог-журналу Lucky Ukraine, ведуча міжнародного каналу Creative Sosiety, виконавчий директор Всеукраїнської  організації роботодавців санаторно-курортних закладів, Снітнікова Марія – «Місіс Іст  Юроп 2021», кандидат юридичних наук, засновниця ГО «Агенція захисту прав медпрацівників та пацієнтів», Майшев Олександр – директор конкурсу «Княгиня України», телеведучий, продюсер конкурсу «Міс Всесвіт Україна» - Д. Церковний, який народився в Чернігові, Ковела Аліна – президент благодійного фонду «Краса на благо», чемпіонка України і Світу з бальних танців, «Міс Харків 2017», « Міс Київ 2018», Юлія Гершун – телеведуча, «Міс Всесвіт2018», яка одну з перших перемог отримала саме на конкурсі «Княгиня України», Луіс Дарина – власниця бренду DA.LU,  Юлія Карпець –«Міс Західна Україна», «Віце-міс Європи 2020»,  Білик Катерина - з Черкас «Міс Принцеса України 2020»,комерційний директор «Вітал-Агро», О. Костенко – директор фітнес-клубу «Кіслород»,   Марія Петленко – «2 віце-міс Принцеса України 2021», Анна Стельмащук – «Міс Принцеса України 2021»,  Яніта Мушитська – директор модельного агентства «Defile Models’City», представник регіонального конкурсу краси «Княгиня України» в м. Чернігів, Катерина Майілі – «Княгиня України 2019», модель та актриса, володарка 6-ти українських та 5-ти світових титулів конкурсів краси, Христина Хомченко – 1 віце міс «Княгиня України», Ірма Мірошниченко – директор салону краси «Нефертіті», Дарина Дідковська і Віктор Цапок – засновники міжнародної жіночої спільноти Best Version,  Гордієнко Ю.М.- Президент Міжнародної академії захисту прав людини, дипломат міжнародної місії ОБСЄ, генерал – майор, Академік МАК,  Ірина Онопенко – засновниця художньої галереї, переможниця конкурсу «Жінка третього тисячоліття» за культурну інтеграцію молоді, Сашков Д. О. – організатор Чемпіонату України та Кубку світу зі спортивних танців, майстер спорту зі спортивних танців, генеральний продюсер конкурсу «Княгиня України», заслужений діяч України - О. Главацький, який на фіналі був нагороджений дипломом Міжнародної академії захисту прав людини послом з Бельгії за активну громадську діяльність та з нагоди 15-річчя конкурсу «Княгиня України».

CC7K6899

Kniaginya 82

Kniaginya 331

Kniaginya 333

Kniaginya 342

Kniaginya 547

2021 12 18 20.30.45 Stefanyak

Kniaginya 194

На сцені драмтеатру вів сам конкурс неповторний Діма Коляденко, який на ювілейний конкурс приїхав зі своїм балетом. Відомі зірки вітчизняного шоу бізнесу, а саме: поп співачка, новий перспективний проект, успішна модель, володарка корон та престижних титулів на Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах краси - Rina Ri, співачка Софія Єгорова, співачка ARTEANA- дівчина з яскравим волоссям, яка поєднує сучасні стилі електронної музики зі звучанням фольклорних національних інструментів , співачки АМІ та ЮЛА своїми хітами та яскравим шоу  запалювали на цьогорічному національному конкурсі краси «Княгиня України» 2021. Море гумору та позитивного настрою глядачам дарували переможці Кубку Ліги Сміху комеді-шоу VIP Тернопіль. Зал щоразу вибухав сміхом та оплесками. Особлива подяка за досконало поставлені номери виходів дівчат хореографу Ю.Тодосієвій.

CC7K8027

У боротьбі за головний приз конкурсу на дівчат очікувало кілька виходів, зокрема в дизайнерських платтях та купальниках, а також інтелектуальний конкурс із запитаннями від зіркового ведучого Діми Коляденка.  Кожен охочий зміг задати красуням своє життєве питання, яке, своєю чергою, не мало стосуватись політики або релігії, бо «Княгиня України» – це перш за все свято краси.

CC7K6903

CC7K7890

CC7K7452

А ось фінальне дефіле конкурсанток було незабутнім і розкішним завдяки спонсору конкурсу, а саме одному з кращих салонів весільних та вечірніх суконь Чернігова «Катаріна» і його прекрасної власниці Катерини Павленко, яка вже другий рік підкреслює витончену вроду  учасниць елегантними та красивими сукнями. Усі дівчата отримали квіти, а також цінні подарунки від постійного партнера конкурсу ТМ «Сатурн». Глядачі в залі з нетерпінням чекали на переможниць конкурсу краси «Княгиня України»2021. Призові місця розподілилися наступним чином:

CC7K8490

CC7K8093

Княгиня України 2021 стала Влада Коробко з м. Чернігів, професійна модель агентства «Defile Models’City».

Княгиня України 2020 – Ірина Волошина (м. Рівне), знає 5 іноземних мов, диплом візажиста, закінчила школу журналістики, з 14 років працює  в модельній сфері.

4 Віце Княгиня України 2021 -  Валерія Котова (м. Черкаси)

3 Віце Княгиня України 2021 – Вікторія Темна (м. Черкаси), навчається за спеціальністю «Дипломатія та міжнародне співробітництво»,займається моделінгом.

2 Віце Княгиня України 2021 – Юлія Ребенок (м. Чернігів), знає 5 мов, займається фітнесом, грає в теніс.

1 Віце Княгиня України 2021 – Вікторія Козак (м. Вінниця)

Княгиня Фото України 2021 – Аліна Ларіна (м. Київ), художниця, професійна модель,майстер спорту з художньої гімнастики.

Княгиня Глядацьких симпатій України 2021 – Юлія Ребенок (м. Чернігів)

Княгиня Елегантність України 2021 – Наталі Більська (м. Житомир)

Княгиня Алекс України 2021 -  Карина Гавриленко (м. Одесса), засновник Vegas Model School, інспектор авіаційної безпеки.

Княгиня Чарівність України 2021 – Руфіна Счастливцева (м. Чернігів), власниця салону краси, політик

Княгиня Топ Модель України 2021Каміла Слюсаренко (м. Маріуполь)

Княгиня Топ України 2021 – Христина Ясінчук (м. Івано - Франківськ), переможниця конкурсу «Княгиня Покуття», кредитний фахівець.

Княгиня 15-річчя України – І. Онопенко, освіта – художня академія м. Києва,продовжує навчатися у цьому напрямку, учасниця різноманітних художніх виставок, її картини представлені в Україні, Італії,Греції, Литві, США.

5C7A4751

5C7A4767

CC7K6615

CC7K6663

CC7K6691

CC7K6695

CC7K7113

CC7K7435

CC7K7459

CC7K8273

CC7K8277

CC7K8480

CC7K8490

CC7K8507

CC7K8535

CC7K8582

CC7K8705

CC7K8792

CC7K8827

CC7K8837

Саме І. Онопенко в честь 15-річчя конкурсу «Княгиня України»2021 подарувала організаторам свою пречудову картину, дякуємо, за таку увагу, дуже раді, що відтепер і ми матимемо у своїй галереї такий витвір мистецтва.

624A6548

Ми дякуємо, усім партнерам, які допомогли створити шоу краси в Чернігові, адже завдячуючи усім, нам вдалося зробити його  красивим, гумористичним та наповненим щастям.  Подяка власниці салону краси MON_AMI – Счастливцевій Ользі, за те, що довершили образи княгинь та підкреслили індивідуальність кожної учасниці. А талановиті дизайнери салону суконь «Катаріна» зробили кожну княгиню неповторною та особливою. Дякуємо, партнеру конкурсу краси «Княгиня України»  мережі фітнес-клубів «KISLOROD». Дякуємо, за організацію проживання та частування смачними стравами  готелю «Україна», як і за актову залу для повноцінної підготовки  виступів княгинь.

5C7A4826

Kniaginya 7

Kniaginya 552

Kniaginya 233

Kniaginya 174

Kniaginya 150

Kniaginya 30

Kniaginya 53

Під час виступу продюсера конкурсу О. Главацького лунали бурхливі оплески, він підмітив, що в Чернігові найкрасивіші дівчата, а також привітав усіх з прийдешніми новорічними святами, та, на жаль, не повідомив, що наступного року конкурс знову пройде в Чернігові, глядачі були спантеличені, адже конкурс має свого глядача протягом 15 років, тому сподіваємося, усі питання буде вирішено та свято краси традиційно все ж відбудеться в древньому місті.

Генеральний спонсор конкурсу «Княгиня України»: Олександр Левицький - депутат обласної ради від «Слуга Народа», «Дубай нафта», український бренд «САТУРН»,  готель «Україна» - кращий в Чернігові заклад для відпочинку та роботи, салон краси «НЕФЕРТІТІ» в Чернігові ваш помічник в створенні ефектного образу і догляду за вашою красою, квіткова майстерня  Флор Бутік- це гарнi квіткові композиції, даруйте радість квітами, івент агенство «ЕЛЕВЕНТ»- імперія вражень, салон вечірніх і весільних суконь  "КАТАРИНА'' допоможе підібрати образ, який підкреслить вашу красу і допоможе стати неймовірною на будь-якому святі,   салон краси «MON_AMI» - ваш шлях до краси! Професіонали салону піклуються про вашу молодість і красу,  Сергій Мушинський -  офіційний фотограф конкурсу, фотограф Іван Пустовий, відеограф Ігор Бондаренко та студія "Jul-Ar", оператор  А. Міманса, модельне  агентство «Дефіле Модел Сіті», імперія Фото Леоніда Найдюка, до речі, в  списку «кращих фото світу» і «найвдаліших фото суперзірок» за версією фен- преси Франції,  рекламне агентство «ГОЛД ФЬЮЧЕ» - «нет реклами круче!»,  Міжнародний проект «Созидательное общество»-масштабна платформа для об’єднання людей и побудови суспільства, де  життя людини – це найвища цінність, Міжнародна Асоціація трансфера технологій. Об’єднує спеціалістів, інвесторів, стартапи і технології,  ресторан "Сенатор" (місто Чернігів), ресторан "Гурама"( місто Київ).

345657

Дуже важливі для нас для інформаційні партнери, дякуючи вам , наш конкурс з року в рік стає популярнішим!       

LUCKYUKRAINE – це 1-й блог-журнал про цікаві події та цікавих людей. Кожен 5й захід в Україні відбувається за підтримки цієї команди. Близько двох років роботи в медіа-просторі, 30 партнерських ЗМІ, більше 300 успішно реалізованих проектів (від прес-конференцій, бізнес-зустрічей, соціальних та благодійних акцій до конкурсів малюнку, fashion-показів, премій).

Організатори конкурсу краси «Княгиня України» дякують: «Аллатра» ТВ, журналу « Нейм», телеканалам «Інтер», «33 канал», телерадіоагенство «НОВИЙ ЧЕРНІГІВ», телеканалу «Дитинець», телебаченню UA ЧЕРНІГІВ, чернігівській Медіа Групі «СИЄМДЖИ»,Національній Спілці журналістів України, виданню «ДЕСНЯНСЬКА ПРАВДА», журналу «БУМ», газеті «ЧЕРНІГІВСЬКІ ВІДОМОСТІ», газеті «7 ДНЕЙ», сайту«VIP 24», «ТАБЛОЇД», «РУССКОЕ РАДІО», «РАДІО МЕЛОДІЯ», журнал «ПИПЛ», «Наше радіо», «ЛЮКС радіо», «ХІТ ФМ».

Інтернет-виданням: «Європейська країна», «Високий вал», «Свобода. ФМ», Час Чернігівський, Город Сі ЄН Юей, «Челайн».

glkor

Шановні княгині та князі, ось ще один рік минув та ми обрали двох переможниць «Княгиня України» 2020 та 2021. Ні ковід, ні інші ситуації не стали нам на перешкоді на нашому шляху. Я дякую усім за підтримку:глядачам, партнерам, учасницям, меценатам, ви наповнюєте свято краси змістом, ви запалюєте в серцях любов, надихаєте працювати нас ще більше. В ці казкові новорічно-різдвяні дні бажаю всім нам миру, здоров’я, здоров’я, і ще раз здоров’я. Щоб новий рік приніс багато добрих моментів, виконання всіх бажань, сімейного тепла та гармонії!,- щиро, Ваш, О. Главацький!