af fin28
Вітаємо, друзі, дорогі Княгині, партнери, які виявили бажання взяти участь в XV ювілейному Національному конкурсі краси «Княгиня України 2021». Дякуємо, за титанічну роботу модельним агентствам в регіонах, які протягом 15 років з нами. Спасибі батькам, рідним за вашу повагу та підтримку конкурсанткам, без вас важко було б стільки років робити наш молодіжний проект.
Хочемо Вам повідомити, що в зв;язку з непростою ситуацією в країни через корона вірус, перехід багатьох областей до оранжевої та червоної зони, ми вимушені перенести наш мега фінал з 15 жовтня на 18 грудня. Сподіваємося, що ця дата буде остаточною. Приносимо вибачення за спричинені незручності.

Я вірю, що ситуація стабілізується і все повернеться до норми, мі знімемо маски та не будемо відчувати небезпеку. Чернігів, зустрічай переможниць регіональних конкурсів «Княгиня України 2021».
18 грудня, в м. Чернігів, Драмтеатр о 19:00 ми разом з вами обиратимемо найкращу з кращих, яка прославлятиме Україну за її межами, ми гарантуємо прекрасний настрій, незабутню атмосферу свята. З нетерпінням чекаємо зустрічі, - щиро Ваш, О. Главацький.

IMG 9462 fon