KNIAGYNA UKR У Луцьку стартував новий національний конкурс краси – “Княгиня України-2005”. 19 листопада за титул найвродливішої боролися 29 учасниць з усіх куточків держави. Головний приз, який чекав на переможницю, - поїздка на конкурс “Кришталева корона Росії-2005”.

За організацію такого проекту спільно з Асоціацією професіоналів моделінгу України “Легіон Люкс” взявся волинський меценат Олександр Главацький. Кастинги провели у всіх областях України, і лише одна дівчина з регіону здобула право на участь у конкурсі (винятком були лучанки, адже рідне місто представляли три красуні).Працювала з конкурсантками директор власної школи моделей Марина Занюк. Вона зізналася, що прем’єра далася їй важко. Було помітно, що під час виступу дехто хвилювався, а після вручення нагород до однієї з учасниць навіть довелося викликати лікаря – вона знепритомніла.

Приємною несподіванкою для лучан став виступ популярної співачки Наталки Карпи. Вона просто закохала у себе зал! Глядачі не відпускали красуню аплодисментами і підспівували разом популярні пісні. Не могла не здивувати й виставка колекції відомого дизайнера Айни Гассе. Вона погодилася надати свої вечірні сукні для заключного виступу учасниць конкурсу, а у фойє драматичного театру представила кількадесят своїх робіт.

До складу журі входили представники не лише з України, а й Москви, Нью-Йорка та Лондона. Їхнє серце завоювала учасниця з Києва - Вероніка Мудра. До речі, її ім’я відоме у модельному світі - дівчина працює на світових подіумах. Організатори пообіцяли, що наступний конкурс “Княгиня України-2006” відбудеться у місті переможниці. Тож найкрасивішим дівчатам свої обійми відкриє Київ.


Фото Володимира СТЕЛЬМАХА.

м. Луцьк.

На фото: Вероніка Мудра між двома віце-княгинями.

Джерело: archive.wz.lviv.ua